• Kolay E-Ticaret Paketi’nde neler var?

 • Ücretsiz Mağaza açılışı

  Propars, satış yapmak istediğiniz 3 pazaryerindeki mağazalarınızı sizin yerinize ücretsiz olarak satışa hazır hale getirir.

 • Seçeceğin 3 pazaryeri tek ekranda!

  N11, Hepsiburada, Amazon Türkiye, Trendyol ve kendi E-Ticaret siteniz içerisinden seçeceğiniz 3 pazaryerini tek arayüzde görüntüleyebilirsiniz

 • Kolay Mağaza Yönetimi

  Farklı pazaryerindeki mağazalarınızın ürün, varyant, stok, fiyat, sipariş ve iade işlemlerini tek ekran üzerinden; dilerseniz toplu işlemler, dilerseniz özel işlemler uygulayarak kolayca yönetirsiniz.

 • Ücretsiz E-Fatura

  E-faturaya henüz geçmediyseniz, kurulum ve aktivasyon için ek ücret ödemenize gerek kalmadan Propars’ın e-fatura hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 • E-İhracata Uyumlu

  Aboneliğinize Dijital Kobi paketini ekleyerek, istediğiniz zaman e-ihracata başlayabilirsiniz. Propars E-İhracat paketi hakkında daha fazla bilgi al.

Akbanklılar %40 indirim ile E-ihracata başlıyor
855TL vade farksız 6 taksit (KDV Dahil)
Hemen başla!

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi Propars’a e-ticaret siteniz üzerinden, muhasebe uygulamanızdan veya Excel’den toplu olarak yükleyebilir, ya da ürününüze ait tüm bilgi girişlerini tek tek yapabilirsiniz.
Ürünlerinize farklı pazaryerleri için farklı fiyatlar tanımlayabilirsiniz. Böylece her pazaryerinde farklı fiyat politikası uygulayabilirsiniz.

Ürün Seçenekleri

Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar ile tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsiniz.

Hemen başlayın!

Sipariş ve İade Yönetimi

 • Türkiye siparişlerinizi, Propars üzerinde tek ekranda görebilmenizi sağlayan sipariş entegrasyonuna sahip olabilirsiniz.
 • Gelen siparişlerinizin tüm detaylarını; hangi müşteri hangi ürünü hangi pazaryerinden satın aldı gibi detaylara tek ekran üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Gelen siparişlerinize ait kargo formlarını tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz.
 • Pazaryerlerinden gelen iade & iptal taleplerinizi Propars ekranında görebilirsiniz.
 • İade süreçlerinizi pazaryerleri ile senkronize edebilirsiniz.
Hemen başlayın!
Propars ile neler yapabilirsin?
 • Kolay Ürün girişi: Propars’a eklediğin ürünlerini aynı anda tüm pazaryerlerinde bulunan mağazalarına ekleyip satışa açabilirsin.

 • Otomatik Kur çevirimi: Döviz ile satılan ürünlerini Türkiye pazaryerlerinde TL olarak satabilir, TL olan ürünlerini farklı ülkelerde farklı döviz kurları ile satışa açabilirsin.

 • Güncel: Pazaryerlerinde yapılan yenilikler Propars tarafından takip edilip Propars bünyesine eklenmektedir.

 • Çoklu Fiyat: Fiyat grupları oluşturarak, dilediğin pazaryerinde dilediğin fiyat ile satış yapabilirsin.

 • Özellik yönetimi: Pazaryerlerinde istenen zorunlu ürün özelliklerini Propars ile kolaylıkla yönetebilirsin

 • Ürün Seçenekleri: Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsin

  .

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?
N11, Trendyol, Hepsiburada, Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük dijital pazarlarda ürünlerin Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Propars hakkında

Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir.