• tr Türkçe

Hakkımızda


Propars, merkezi Türkiye’de bulunan ve işletmeler için profesyonel e-ticaret çözümleri üreten global bir e-ihracat yazılımıdır.

Kuruluş

2013 yılında İstanbul Üniversitesi Teknokent bünyesinde kurulan Propars, binlerce işletmenin dijital dönüşüm sürecine katkıda bulundu. İşletmelerin e-ticaretteki tüm teknik ihtiyaçlarını yönetmesini sağlarken, resmi e-fatura/e-arşiv hizmet sağlayıcılığını da yürüttü.

2016 yılında tamamlanan Ebay.com entegrasyonu ile e-ihracat alanında ilk resmi adıl atıldı. 2017 yılında ise Amazon.com entegrasyonunu gerçekleştiren Propars, aynı yıl Türk Telekom tarafından Pilot Proje olarak seçildi.

2019 yılına gelindiğinde Amazon ve Ebay’in bulunduğu 26 ülkede de entegrasyon sağladı ve 2020’de Amazon SPN listesine girdi. Türkiye’de global pazaryerleri ile tam entegrasyon sağlayan ilk ve tek yazılım olan Propars, her geçen gün bünyesine yeni bir online pazaryeri daha ekliyor.  Dünyanın önde gelen global ve lokal pazaryerleri ile kullanıcılarına sunduğu satış ağını daha da genişletiyor.

Propars E-İhracat

Propars kullanan Türkiye’deki işletmeler bugüne dek 20’den fazla farklı global pazaryeri ile toplam 107 ülkeye milyonlarca sipariş gönderdi. Global ve gelişmiş bir yazılım yapısına sahip olması sebebi ile Avrupalı ve Amerikalı satıcılar da Propars’ı tercih etmeye başladı.

Herhangi bir işletmenin yalnızca kendi anadilini kullanarak tüm dünyaya satış yapmasını sağlayan Propars, e-ticarette ihtiyaç duyulan tüm teknik gereksinimleri tek bir panelden karşılıyor ve global pazarda da ön plana çıkıyor.

Eğitim

Propars, KOBİ’lerin dijitalleşmesini ve dünyaya açılmasını ilke edinmiştir. Bugüne dek ücretsiz olarak sunduğu yüzlerce e-ticaret/e-ihracat eğitimi ile KOBİ’leri e-ihracat yapmaya ve ülke ekonomisi için katma değer yaratmaya davet etti.

Türkiye’nin önde gelen bankaları başta olmak üzere pek çok değerli iş ortağıyla birlikte her geçen gün daha da fazla KOBİ’ye ulaşıyor.

Propars'ta Neler Var?

Propars kullanan bir işletme e-ticaret ve e-ihracat süreçlerindeki tüm ihtiyaçlarını tek yerden karşılayabilir. Propars'ta erişebileceğiniz temel özellikler ise şu şekildedir;

Toplu işlemler ile kolay pazaryeri yönetimi,

Tüm pazaryerlerini aynı ekrandan yönetme imkanı,

Otomatik stok takibi,

Sipariş yönetimi sayfası ve e-fatura/e-arşiv hizmeti

Otomatik çeviri hizmetleri

İş ortaklarının kampanyalarına erişim şansı.