Online Ön Muhasebe Programı

Başka ön muhasebe programlarına para harcamayı bırakın. Propars'ta Ön Muhasebe ve daha bir sürü şey bir arada.

Aradığınız tüm özellikler Propars Ön Muhasebe'de.

Ön Muhasebeye dair aradığınız tüm özellikler işletmeniz için Propars Ön Muhasebe'de mevcut. Hızlıca fatura kesip gönderin, gelir gider takibi ve cari hesap takibi yapın.Yanında aylık 1000 adet e-Fatura ücretsiz olsun, kullanması da çok kolay. E daha ne?


Şimdi Ücretsiz Dene

Ayda 85 liraya ön muhasebe, stok yönetimi ve
ücretsiz e-Fatura!

Ön muhasebe, stok yönetimi, müşteri yönetimi ve daha fazlasını içeren Propars Temel paketi ayda sadece 85 lira. Propars Temel kullananlara ayda 1000 adet e-Fatura bedava!

E-Faturanız bedavaya gelsin!

Ön muhasebe ve daha fazlasını içeren Propars Temel paketi kullanan herkese aylık 1000 adet e-Fatura ve e-Arşiv bedava! Temel ihtiyaçlarınızı karşılarken bırakın e-Fatura bedavaya gelsin.

Ön Muhasebe'de Neler Var?

Otomatik Fatura Kesimi
Otomatik Fatura Kesimi

Propars'ın diğer modülü olan Online Satış araılığıyla yaptığınız internet satışlarınızın faturası Propars tarafından otomatik kesilir. Pazar yeri entegrasyonlarından gelen siparişler için böylece fatura kesmenize gerek kalmaz. Mağaza satışlarınız için fatura kesmekse çok kolay ve hızlı.

Gelir Gider Takibi
Gelir Gider Takibi

İşletmenize giren çıkan bütün paranın hesabını kolayca tutun. Çalışan maaşları, SGK primleri, vergiler, kasa ve banka hareketlerinizi kaydedin, kategorilendirip kolayca takip edin.

Cari Hesap Takibi
Cari Hesap Takibi

Tüm cari hesap geçmişini görüntüleyin; Excel veya PDF çıktısı alın. Carilerinize çek, nakit ya da tahsilat bilgisini kolayca girin, takip edin. Müşterileri kategorilendirip size en çok kazandıranları görün.

Stok Yönetimi
Stok Yönetimi

Stok yönetimi, ön muhasebe ile birlikte aynı pakette sizin olur. Stoklarınızı kolaya kontrol eder, e-ticaret tarafında stokların otomatik yönetilmesini izlersiniz.

Bedava E-Fatura
Bedava E-Fatura

Propars Temel kullanan herkese ayda 1000 e-Fatura bedava. Ön muhasebenin yanında e-Faturanız bedavaya gelsin, otomatik kesilmiş faturaları tek tuşla sahibine 2 saniyede ulaştırın. Faturalaşmada süper hız, süper tasarruf!

© 2012 - 2019 Propars