Online Ticaret

Propars’ın Çoklu Satış modülü, ürünlerinizi Türkiye’nin ve dünyanın en popüler pazarlarına kolayca taşımanız için özel olarak tasarlandı. Binlerce ürünü birkaç tıkla istediğiniz tüm pazarlarda satışa çıkarabilir; stoğunuzda bulunan tüm ürünlerinizi tek tıkla listeleyebilir; hepsinin stok ve fiyat bilgilerini tek ekranda görüntüleyebilir. Propars, stoğu azalan ürünler için sizi uyarır; stoğu biten ürünleri otomatik olarak satışa kapatır ve hatalı satış yapmanızı engeller. Propars, stok bilgilerini tüm pazarlar için güncel tutar.

Stok Yönetimi

Gelen siparişle beraber ürünlerin stok bilgileri hem stok listenizde hem de satış sitelerinde otomatik olarak güncellenir. Stok yönetimi modülünde, ürünleriniz için isim, resim, video ve fiyat önerisi gibi kullanışlı ve akıllı Proaprs kolaylıklarıyla karşılaşırsınız. İsterseniz önerileri ürünlerinize uygulayıp her birini daha müşteri dostu hale getirirsiniz. Ayrıca stoğu azalan ürünler için Propars sizi otomatik uyarır. Stok takibi ve yönetimi Propars'la çok kolay!

Ön Muhasebe

Propars’ın Finans Yönetimi modülü, tonlarca para vererek satın aldığınız ön muhasebe programlarının işini yapar. Hızlıca fatura kesebilir; gelen faturaları ve ödemeleri kaydedip borçlarınızı, alacaklarınızı, cari hesaplarınızı, vadesi gelmemiş ödemelerinizi tek ekranda kontrol edebilir; filtreleyerek kolayca takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık istatistikler ve raporlar alarak bunları PDF veya Excel çıktılarıyla e-posta olarak gönderebilirsiniz. Finans modülü diğer tüm modüllerle olduğu gibi E-Devlet modülü ile de entegre çalışır.

E-Fatura & E-Arşiv

Propars’ın E-Devlet modülü, eskiden binlerce lira vererek satın almak zorunda kaldığınız E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv uygulamalarıyla hizmetinizde. Propars ile kestiğiniz tüm faturaları tek tıkla E-Fatura veya E-Arşiv olarak gönderebilir; kolayca arşivleyebilir ve E-Devlet modülü sayesinde işletmenizin tüm E-Devlet ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Hem kendi internet sitenizden hem de satış yaptığınız pazarlardan gelen tüm siparişler, hiç gecikmeden Propars panelinize bildirim olarak ulaşır. Bildirimlere veya Sipariş Yönetimi modülüne tıklayarak tüm siparişlerinizi hızlıca tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hızla yeni sipariş oluşturabilir; toplu fatura kesebilir; toplu kargo formu çıktısı alabilir; siparişlerin PDF veya Excel çıktısını alıp e-posta ile gönderebilir ve üstlerinizden onay isteyebilirsiniz.<br/>Daha fazlası var. Keşfetmek için Propars’ı ücretsiz deneyin!

Müşteri İletişimi

Satış yapmakta olduğunuz tüm platformlardaki müşterilerinizin gönderdiği mesajlar Propars panelinize bildirim olarak ulaşır. Bildirimlerinize veya Mesaj Yönetimi modülüne tıklayarak gelen, giden, okunmamış tüm mesajları tek ekranda kontrol edip, dilerseniz hemen mesajla; dilerseniz SMS veya e-posta göndererek müşterilerinize cevap verebilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınızın mesajlara ne kadar sıklıkta cevap verdiğini istatistikler bölümünde inceleyebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Propars, müşterilerinizle ilgili bilmeniz gereken her şeyi akıllı teknolojiler kullanarak size tek ekranda sunar. Tüm müşterilerinizi listeleyebilir; onlara mesaj, SMS, e-posta gönderebilir; müşterilerinizle yaptığınız eski görüşmelere ulaşabilir; eski siparişlerini ve tüm geçmiş işlemlerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizi “standart”, “V.I.P” gibi etiketlerle sınıflandırarak kontrolü kolaylaştırabilirsiniz. Dahası var. Keşfetmek için Propars’ı ücretsiz deneyin.
© 2012 - 2019 Propars