• Propars e-ihracat'ta neler var?

 • Ücretsiz Mağaza açılışı

  Propars, satış yapmak istediğiniz dünyanın en büyük global pazaryerleri Amazon, Ebay, Etsy, Allegro'da mağazalarınızı sizin yerinize ücretsiz olarak açar satışa hazır hale getirir.

 • Kolay Gönderim

  Anlaşmalı olduğu kargo firmalarından sana özel indirimli fiyatlar almanı ve kolay gönderim yapmanı sağlar

 • Kolay Mağaza Yönetimi

  Farklı pazaryerindeki mağazalarınızın ürün, varyant, stok, fiyat, sipariş ve iade işlemlerini tek ekran üzerinden; dilerseniz toplu işlemler, dilerseniz özel işlemler uygulayarak kolayca yönetirsiniz.

CEPTETEB İŞTE’lilere özel %50 indirim ile e-ihracat paketini seç
ihracata güvenli ve kolay şekilde başla!
Mağaza Kurulumu
Stok Yönetimi
Seçenekli Ürün Girişi
Toplu Ürün Girişi
Otomatik Anlık Güncelleme
Sipariş Yönetimi
E-Fatura Entegrasyonu
Otomatik Çeviri
Kargo Anlaşması
*Satış Danışmanlığı
*XML Entegrasyonu
*ERP Entegrasyonu
*API Entegrasyonu
Amerika'da Satışa Başla
$1800
$900
Tek sefer ödemeÖmür boyu kullanım
%1 Komisyon
Amazon.com, Ebay.com ve Wish
Sınırlı Süre
Opsiyonel
Opsiyonel
Avrupa'da Satışa Başla
$4200
$2100
Tek sefer ödemeÖmür boyu kullanım
%1 Komisyon
Amazon, Allegro ve Ebay
Sınırlı Süre
Opsiyonel
Opsiyonel
Etsy & Wish
$600
$300
Tek sefer ödemeÖmür boyu kullanım
%1 Komisyon
Etsy ve wish.com
Sınırlı Süre
Opsiyonel
Opsiyonel
Fiyatlarımız %18 KDV hariç, Kredi Kartına vade farksız 12 taksit ve %5 havale indirim

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi Propars’a e-ticaret siteniz üzerinden, muhasebe uygulamanızdan veya Excel’den toplu olarak yükleyebilir, ya da ürününüze ait tüm bilgi girişlerini tek tek yapabilirsiniz.
Ürünlerinize farklı pazaryerleri için farklı fiyatlar tanımlayabilirsiniz. Böylece her pazaryerinde farklı fiyat politikası uygulayabilirsiniz.

Ürün Seçenekleri

Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar ile tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsiniz.

Hemen başlayın!

Yerelleştirme

 • Otomatik çeviri sitemiyle Türkçe yazdığın ürün bilgilerin satışa açtığın pazaryerinin bulunduğu ülkenin diline otomatik olarak çevrilir.
 • İstersen her ülke için yaptığın özel çevirilerini Propars’ta ürünlerine ekleyebilirsin.
 • Ürünlerini hangi ülkenin pazaryerinde satışa açmak istersen o ülkenin kategorilerini Türkçe olarak görebilir ve seçebilirsin.
 • Pazaryerlerinde ürünlerinin öne çıkmasını sağlayan “ürün filtrelerini” Türkçe olarak görüp kendi ürün filtrelerin ile eşleştirerek satışa açabilirsin. Örnek: ürün filtrende bulunan YEŞİL, İngiltere pazaryerinde GREEN olarak görünür.
 • Türkiye’de 40 Numara olarak sattığın ayakkabını İngiliz müşterin 6,5 Amerikan müşterin ise 9 olarak görür bu sayede doğru ürün satışı yaparak yüksek müşteri memnuniyeti yakalarsın.

1500+ işletmenin tercihi Propars.

"E-Ticaret sitenizi veya erp muhasebe programınızı Propars’a bağlayıp e- ihracat özelliği katabilirsiniz. Satabilmek kadar yönetebilmek de önemli"

Propars ile Üç Adımda E-İhracata Başla

 • Mağaza Açılışı

  Propars, satış yapmak istediğin platformlarda mağazalarını senin yerine ücretsiz olarak açar.

 • Kolay Gönderim

  Anlaşmalı olduğu kargo firmalarından sana özel indirimli fiyatlar almanı ve kolay gönderim yapmanı sağlar.

 • Satışa Başla

  Propars’a yüklediğin ürünler istediğin ülkelerde satışa çıkar.

Tüm Dünyaya Sat Daha Çok Kazan!

Propars ile Amazon, Ebay, Allegro, Wish ve Etsy gibi global pazaryerlerinde tek tuşla satışa başla!
 • Kolay Ürün girişi: Propars’a eklediğin ürünlerini aynı anda tüm pazaryerlerinde bulunan mağazalarına ekleyip satışa açabilirsin.

 • Otomatik Kur çevirimi: Döviz ile satılan ürünlerini Türkiye pazaryerlerinde TL olarak satabilir, TL olan ürünlerini farklı ülkelerde farklı döviz kurları ile satışa açabilirsin.

 • Anlık Stok ve Fiyat Güncellemesi: Dünyanın en büyük e-ticaret siteleri Amazon, eBay ve Etsy’de bulunan mağazaların ile fiziki mağazalarını anlık olarak kontrol edebilirsin. Yani Propars’ta yer alan bir ürünü fiziki mağazanda satıp ürünün stoğunu bitirdiğinde ürünü aynı anda Amazon Fransa’da yer alan mağazanda otomatik olarak satışa kapanır.

 • Daha fazla pazaryeri: Türkiye ve Dünyanın önde gelen pazaryerleri Propars’ta mevcut ve sürekli olarak yeni ülkelerde yer alan pazaryerleri eklenmeye devam edilmekte.

 • Güncel: Pazaryerlerinde yapılan yenilikler Propars tarafından takip edilip Propars bünyesine eklenmektedir.

 • Çoklu Fiyat: Fiyat grupları oluşturarak, dilediğin pazaryerinde dilediğin fiyat ile satış yapabilirsin.

 • Özellik yönetimi: Pazaryerlerinde istenen zorunlu ürün özelliklerini Propars ile kolaylıkla yönetebilirsin

 • Ürün Seçenekleri: Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsin

  .

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?
N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük dijital pazarlarda ürünlerin Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Propars hakkında

Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir.