• tr Türkçe

Propars ile Amazon Avrupa mağazalarını yönetmek çok kolay!

Tek tuşa basarak ürünlerinizi Amazon Avrupa'da 5 ülkede Satışa başlayın !

Mağazan
E-Ticaret Siten
ERP Programın

Ürün ve Siparişlerin
Propars
Ürünler / Siparişler Pazaryerleri

Propars ile Amazon Avrupa'da satış yapmak çok kolay!

 • Ürünlerini Propars'a toplu olarak Excel veya XML ile yükleyebilirsin
 • Propars'a eklediğin ürünlerini tek tuşla Amazon Avrupa'da satışa çıkartabilirsin
 • Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır
 • Amazon Avrupa'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır.
 • Ürünlerin üzerinde toplu güncellemeler yap.
 • Siparişlerin için tek tuşla ücretsiz e-fatura oluştur

Amazon'a mağaza açtıktan sonra neden insanlar benden alışveriş yapar ki?

"Amazon’da yapılan bir satışta tercih edilen
sizin mağazanız değil Amazon’un marka güvenilirliğidir."

Propars Blog: 15 maddede neden Amazon’da satış yapmalıyım?


Propars Pazaryerleri Entegrasyonu ile e-ticareti tek ekranda yönet

 • Kolay Ürün girişi: Propars’a eklediğin ürünlerini aynı anda tüm pazaryerlerinde bulunan mağazalarına ekleyip satışa açabilirsin.

 • Otomatik Kur çevirimi: Döviz ile satılan ürünlerini Türkiye pazaryerlerinde TL olarak satabilir, TL olan ürünlerini farklı ülkelerde farklı döviz kurları ile satışa açabilirsin.

 • Anlık Stok ve Fiyat Güncellemesi: Dünyanın en büyük e-ticaret siteleri Amazon, eBay ve Etsy’de bulunan mağazaların ile fiziki mağazalarını anlık olarak kontrol edebilirsin. Yani Propars’ta yer alan bir ürünü fiziki mağazanda satıp ürünün stoğunu bitirdiğinde ürünü aynı anda Amazon Fransa’da yer alan mağazanda otomatik olarak satışa kapanır.

 • Daha fazla pazaryeri: Türkiye ve Dünyanın önde gelen pazaryerleri Propars’ta mevcut ve sürekli olarak yeni ülkelerde yer alan pazaryerleri eklenmeye devam edilmekte.

 • Güncel: Pazaryerlerinde yapılan yenilikler Propars tarafından takip edilip Propars bünyesine eklenmektedir.

 • Çoklu Fiyat: Fiyat grupları oluşturarak, dilediğin pazaryerinde dilediğin fiyat ile satış yapabilirsin.

 • Özellik yönetimi: Pazaryerlerinde istenen zorunlu ürün özelliklerini Propars ile kolaylıkla yönetebilirsin

 • Ürün Seçenekleri: Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsin

  .

Geç Kalma!

2020 yılının ilk yarısında tüm dünyada Amazon bünyesine katılan
satıcı sayısı 651.000. Bu, günde 3.145, saatte 131, dakikada 2 satıcı
anlamına gelmektedir. Şu anki ortalama oranla Amazon bünyesine
senede 1.1 milyon satıcı katılmaktadır.

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?
N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük dijital pazarlarda ürünlerin Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Tüm Dünyaya Sat Daha Çok Kazan!

Propars ile Amazon, Ebay ve Etsy gibi global pazar yerlerinde tek tuşla satışa başla!

Siparişleri tek ekrandan yönet

Tüm siparişlerini tek ekranda topla, tek tuşla faturasını kes! Pazar yerlerinden ve kendi e-ticaret sitenden gelen siparişlerine toplu olarak e-fatura kesebilir; toplu kargo formu çıktısı alabilirsin.

Pazar yerleri

Ürünlerini Propars’a sadece bir kez yükleyerek tüm sitelerde tek tuşla satışa çıkartırsın.
Her ürün için ayrı ayrı ilan açmakla uğraşmazsın. Binlerce ürün, seçtiğin mağazalarda birkaç saniye içinde satışa çıkmış olur.

Karar veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım.
Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Amazon Avrupa’da Satış

  E-İhracata başlayarak internet üzerinden dünyaya satış yapmak çağımızın yeni ticari anlayışı. Bu noktada; Amazon, Avrupa’da satış yapmak isteyen işletmelere eşsiz fırsatlar sunuyor. Dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon, Avrupa e-ticaret pazarının da lideri.

  Üstelik, bu işlem düşünülenin aksine her açıdan son derece kolay. Türkiye’deki vergi kaydınla Amazon Avrupa’da mağaza açabilir ve Amazon’un Avrupa’da bulunduğu tüm ülkelerde tek hesap üzerinden satış yapabilirsin. Ödeme servisi ve kargo gibi alanlarda ise gelişmiş sistemlerden faydalanabilirsin.

  700+ Milyon Potansiyel Müşteri ve Avantajlı Döviz Kurları

  Toplam 700 milyondan fazla nüfusa sahip Avrupa’da e-ticaret herkesin hayatının bir parçası. Üstelik sınır ötesi alışveriş yapma eğilimi de bir hayli yüksek. Bugün Amazon Avrupa’da mağazası olan bir işletme tüm Avrupa’ya satış yapabilme imkanına sahip. Üstelik satışlarınızı euro ve sterlin kurları üzerinden yaparak kârlılığını arttırabilirsin. Döviz kurları üzerinden yaptığın satışlarla hem daha fazla müşteriye hem de daha kârlı satışlar gerçekleştir!

  Propars ile Amazon Avrupa’da Satışa Başla

  Avrupa’ya e-ihracat yapmak Propars’ın Amazon entegrasyonu ile artık çok kolay! İşte Propars kullanmanın sana sağlayacağı bazı avantajlar;

  • Propars paneline toplu olarak aktardığın ürünleri tek tuşla tüm Avrupa’da satışa çıkartabilirsin.
  • Türkçe olarak kaydettiğin ürünler, otomatik olarak satış yapacağın ülkenin diline çevrilir.
  • Stokların Propars sisteminde otomatik takip edilir. Sen bir satış yaptığında mağazalarındaki stokların otomatik olarak güncellenir.
  • Tüm Avrupa’dan gelen siparişlerini diğer mağazaların ile aynı ekranda görüntüleyebilir ve yönetebilirsin.
  • Satış sürecini hızlandıracak temel reklam ayarları için Propars ekibinden destek alabilirsin.
  • Yurt dışına yapacağın gönderimler için en uygun kargo seçeneğini Propars ile birlikte belirleyebilirsin. Eğer, FBA sistemini kullanmak istersen bu konuda ücretsiz destek alabilirsin.


  Amazon Avrupa Ücretsiz Mağaza Kurulumu

  Amazon Avrupa’da satış yapmaya karar verdiysen ancak nasıl başlayacağını bilmiyorsan endişelenmene gerek yok! Propars ekibi, şirketinin mağaza kurulum sürecini senin adına uçtan uca yönetir.

  Tek yapman gereken Propars ekibine ulaşmak ve talep edilen evrakları hazırlamak. Sen satış hazırlıklarını sürdürmeye devam ederken mağazan senin adına aktif edilecek.

  Tüm Avrupa’ya satış yapmak için hemen bize ulaşabilirsin!