• tr Türkçe

Propars ile Allegro mağazanı yönetmek çok kolay!

Propars ile Allegro'da satış yapmaya başla, ürünlerin Polonya'da satışa çıksın!

Mağazan
E-Ticaret Siten
ERP Programın

Ürün ve Siparişlerin
Ürünler / Siparişler Pazaryerleri

Propars, allegro entegrasyonu ile e-ihracat yapmak çok kolay!

Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır
allegro'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır
 • Ürünlerini Propars'a toplu olarak Excel veya XML ile yükleyebilirsin
 • Propars'a eklediğin ürünlerini tek tuşla allegro'da satışa çıkartabilirsin
 • Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır
 • allegro'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır.
 • Ürünlerin üzerinde toplu güncellemeler yap.
 • Siparişlerin için tek tuşla ücretsiz e-fatura oluştur

Propars Pazaryerleri Entegrasyonu ile e-ticareti tek ekranda yönet

 • Kolay Ürün girişi: Propars’a eklediğin ürünlerini aynı anda tüm pazaryerlerinde bulunan mağazalarına ekleyip satışa açabilirsin.

 • Otomatik Kur çevirimi: Döviz ile satılan ürünlerini Türkiye pazaryerlerinde TL olarak satabilir, TL olan ürünlerini farklı ülkelerde farklı döviz kurları ile satışa açabilirsin.

 • Anlık Stok ve Fiyat Güncellemesi: Dünyanın en büyük e-ticaret siteleri Amazon, eBay ve Etsy’de bulunan mağazaların ile fiziki mağazalarını anlık olarak kontrol edebilirsin. Yani Propars’ta yer alan bir ürünü fiziki mağazanda satıp ürünün stoğunu bitirdiğinde ürünü aynı anda Amazon Fransa’da yer alan mağazanda otomatik olarak satışa kapanır.

 • Daha fazla pazaryeri: Türkiye ve Dünyanın önde gelen pazaryerleri Propars’ta mevcut ve sürekli olarak yeni ülkelerde yer alan pazaryerleri eklenmeye devam edilmekte.

 • Güncel: Pazaryerlerinde yapılan yenilikler Propars tarafından takip edilip Propars bünyesine eklenmektedir.

 • Çoklu Fiyat: Fiyat grupları oluşturarak, dilediğin pazaryerinde dilediğin fiyat ile satış yapabilirsin.

 • Özellik yönetimi: Pazaryerlerinde istenen zorunlu ürün özelliklerini Propars ile kolaylıkla yönetebilirsin

 • Ürün Seçenekleri: Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsin

  .

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?
N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük dijital pazarlarda ürünlerin Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Tüm Dünyaya Sat Daha Çok Kazan!

Propars ile Amazon, Ebay ve Etsy gibi global pazar yerlerinde tek tuşla satışa başla!

Siparişleri tek ekrandan yönet

Tüm siparişlerini tek ekranda topla, tek tuşla faturasını kes! Pazar yerlerinden ve kendi e-ticaret sitenden gelen siparişlerine toplu olarak e-fatura kesebilir; toplu kargo formu çıktısı alabilirsin.

Pazar yerleri

Ürünlerini Propars’a sadece bir kez yükleyerek tüm sitelerde tek tuşla satışa çıkartırsın.
Her ürün için ayrı ayrı ilan açmakla uğraşmazsın. Binlerce ürün, seçtiğin mağazalarda birkaç saniye içinde satışa çıkmış olur.

Karar veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım.
Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Allegro Entegrasyonu

  Polonya merkezli pazaryeri Allegro Doğu Avrupa pazarının tartışmasız lideri ve Avrupa pazarının yeni oyuncusu. Allegro son dönemdeki büyük gelişiminin ardından dünyanın en büyük 10 çevrimiçi pazaryeri arasına girmiş durumda.

  Allegro’nun satıcılar nezdindeki en büyük avantajı ise içerisinde barındığı satıcı sayısı. Günlük 24 milyonu aşan aktif kullanıcı sayısına rağmen platformda bulunan satıcı oranı rakiplerine nazaran çok daha düşük. Bu da satıcılar için daha hafif rekabet ve daha fazla kâr anlamına geliyor.

  Allegro her ne kadar yerel bir pazaryeri görünümüne sahip olsa da aslında özellikle Doğu Avrupa başta olmak üzere çok yaygın bir global platform.

  Diğer büyük platformların henüz tam olarak nüfuz edemediği bu bölgede, Allegro son derece niş bir satış kanalı.

  Avrupa Satış Yapmak

  E-Ticaret artık her işletmenin olmazsa olmazı. Bu durumda tüm e-ticaretinizi tek bir platforma veya siteye bağlı bırakmamalısınız. Global devler lokomotifliği üstleniyor olsa da bölgesel olarak güçlü pek çok pazaryeri mevcut. Allegro, bunların başında geliyor.

  Merkezi Polonya olan bu pazaryeri işletmeniz için yepyeni bir gelir modeli sunabilir. Üstelik; hemen her ürünün satıldığı ve satıcı sayının henüz çok fazla olmadığı bu pazar, tek başına Türkiye’deki 5 büyük pazaryerinin toplamından daha fazla ciroya sahip.

  Bu niş pazarda yerinizi alarak e-ihracat ağınızı geliştirmek sizin elinizde. Yapmanız gereken tek şey bir Propars yetkilisine ulaşmak. Propars, Allegro’nun Türkiye’deki çözüm ortağıdır ve ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda size destek sağlar.

  Propars Allegro Entegrasyonu

  Propars-Allegro iş birliği ve entegrasyonu; Allegro’da kolayca satışa başlamanızı sağlar. Propars’ın gelişmiş arayüzü ile Türkiye’deki online mağazalarınızla beraber global platformları yönetirken satış ağınıza Allegro’yu da ekleyebilirsiniz.

  Anadili Lehçe olan Allegro’da yalnızca Türkçe bilerek satış yapmak, Propars paneli ile mümkün. Ürünlerinizi Propars paneline aktarın ve Allegro’da kolayca satışa çıkartın. Üstelik, ürün bilgileriniz Lehçe’ye çevrileceği gibi ürününüze ait ölçü birimleri de otomatik olarak yerelleştirilir.

  Allegro’dan gelen siparişlerini tek panel üzerinde görüntüleyebilir ve tek tuşla e-fatura kesebilirsin.

  Üstelik eğer Allegro’da bir mağazan yoksa, Propars ekibi Allegro mağazanı işletmenin adına ücretsiz olarak açar!