• tr Türkçe

Propars ile Amazon.com mağazanı yönetmek çok kolay!

Ürünlerini Propars'a yükle, dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon'da satışa çıkart!

Mağazan
E-Ticaret Siten
ERP Programın

Ürün ve Siparişlerin
Ürünler / Siparişler Pazaryerleri

Propars, Amazon entegrasyonu ile Amerika, Avrupa ve Arap Yarımadası başta olmak üzere, Amazon'un aktif olduğu tüm ülkelerde satışa başla!


Ürünlerini Propars'a yükle, dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon'da satışa çıkart!
Amazon'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır
 • Ürünlerini Propars'a toplu olarak Excel veya XML ile yükleyebilirsin
 • Propars'a eklediğin ürünlerini tek tuşla Amazon'da satışa çıkartabilirsin
 • Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır
 • Amazon'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır.
 • Ürünlerin üzerinde toplu güncellemeler yap.
 • Siparişlerin için tek tuşla ücretsiz e-fatura oluştur

Amazon'a mağaza açtıktan sonra neden insanlar benden alışveriş yapar ki?

"Amazon’da yapılan bir satışta tercih edilen
sizin mağazanız değil Amazon’un marka güvenilirliğidir."

Propars Blog: 15 maddede neden Amazon’da satış yapmalıyım?


Propars Pazaryerleri Entegrasyonu ile e-ticareti tek ekranda yönet

 • Kolay Ürün girişi: Propars’a eklediğin ürünlerini aynı anda tüm pazaryerlerinde bulunan mağazalarına ekleyip satışa açabilirsin.

 • Otomatik Kur çevirimi: Döviz ile satılan ürünlerini Türkiye pazaryerlerinde TL olarak satabilir, TL olan ürünlerini farklı ülkelerde farklı döviz kurları ile satışa açabilirsin.

 • Anlık Stok ve Fiyat Güncellemesi: Dünyanın en büyük e-ticaret siteleri Amazon, eBay ve Etsy’de bulunan mağazaların ile fiziki mağazalarını anlık olarak kontrol edebilirsin. Yani Propars’ta yer alan bir ürünü fiziki mağazanda satıp ürünün stoğunu bitirdiğinde ürünü aynı anda Amazon Fransa’da yer alan mağazanda otomatik olarak satışa kapanır.

 • Daha fazla pazaryeri: Türkiye ve Dünyanın önde gelen pazaryerleri Propars’ta mevcut ve sürekli olarak yeni ülkelerde yer alan pazaryerleri eklenmeye devam edilmekte.

 • Güncel: Pazaryerlerinde yapılan yenilikler Propars tarafından takip edilip Propars bünyesine eklenmektedir.

 • Çoklu Fiyat: Fiyat grupları oluşturarak, dilediğin pazaryerinde dilediğin fiyat ile satış yapabilirsin.

 • Özellik yönetimi: Pazaryerlerinde istenen zorunlu ürün özelliklerini Propars ile kolaylıkla yönetebilirsin

 • Ürün Seçenekleri: Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsin

  .

Geç Kalma!

2020 yılının ilk yarısında tüm dünyada Amazon bünyesine katılan
satıcı sayısı 651.000. Bu, günde 3.145, saatte 131, dakikada 2 satıcı
anlamına gelmektedir. Şu anki ortalama oranla Amazon bünyesine
senede 1.1 milyon satıcı katılmaktadır.

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?
N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük dijital pazarlarda ürünlerin Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Tüm Dünyaya Sat Daha Çok Kazan!

Propars ile Amazon, Ebay ve Etsy gibi global pazar yerlerinde tek tuşla satışa başla!

Siparişleri tek ekrandan yönet

Tüm siparişlerini tek ekranda topla, tek tuşla faturasını kes! Pazar yerlerinden ve kendi e-ticaret sitenden gelen siparişlerine toplu olarak e-fatura kesebilir; toplu kargo formu çıktısı alabilirsin.

Pazar yerleri

Ürünlerini Propars’a sadece bir kez yükleyerek tüm sitelerde tek tuşla satışa çıkartırsın.
Her ürün için ayrı ayrı ilan açmakla uğraşmazsın. Binlerce ürün, seçtiğin mağazalarda birkaç saniye içinde satışa çıkmış olur.

Karar veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım.
Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Amazon Entegrasyonu

  Amazon.com’da satış yapmak pek çok işletme için hayal gibi durur. Ancak, bu büyük pazarda bir mağaza açmak ve satış yapmak düşündüğünden çok daha kolay. Propars-Amazon entegrasyonu ile Amazon’da satış yapabilmek için Türkiye’de geçerli bir vergi kaydının olması yeterli. Eğer bir vergi kaydın var ise dünyanın en büyük pazaryerinde bir satıcı olmak için tek ihtiyacın Propars!

  Türkiye’de Amazon.com ile entegrasyon sağlamış ilk ve tek firma olan Propars, Amazon SPN listesinde de yer alır ve Amazon’un Türkiye’deki çözüm ortağıdır.

  Amazon.com’da satış yapacağın Propars paneline diğer sanal mağazalarını da entegre ederek tüm mağazalarını aynı yerden yönetebilirsin.

  Amazon.com Dünyanın En Büyük Pazaryeri

  Amazon, 300 milyonu geçkin aktif kullanıcı sayısı ve günlük milyar doları aşan cirosu ile dünyanın en büyük e-ticaret sitesi konumunda. Bu ekosistem içerisinde bir satıcı olmak ürünlerinizi tüm dünyaya ulaştırmak anlamına geliyor. E-İhracat yapmak isteyen bir işletme için kolay ve güvenli bir liman.

  Ayrıca, Amazon’un marka bilinirliği ve güvenilirliği sizi sonu belirsiz olan önemli harcamalardan korur.

  Amazon.com’da USD üzerinden işlem görecek olan ürünleriniz TL cinsinde değer kazanacak ve kârlılığınızı arttıracak. E-İhracat size milyonlarca potansiyel müşteri ve döviz kurları üzerinden kazanç sunar.

  Amazon Entegrasyonu Mağaza Kurulumu

  Amazon.com’da mağaza kurulumu ciddi ve özen gösterilmesi gereken bir süreçtir. Bu sebeple belgelerinizi doğru ve eksiksiz şekilde hazırladığınızdan emin olun. Türkiye’deki işletmenize ait evraklar Amazon’da geçerliliğe sahiptir.

  Propars ekibinden bu süreçle alakalı profesyonel destek alabileceğiniz unutmayın. Doğru adımlar atıldığında mağaza kurulum süreci hızlı ve kolay bir şekilde geçilebilecek bir aşamadır. Üstelik, eğer hali hazırda bir Amazon mağazanız var ise Propars panelinize entegre etmek yalnızca birkaç saniyenizi alır.

  Mağaza kurulumları ve entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak için bir Propars uzmanına hemen şimdi ulaşabilirsin.

  Propars - Amazon Entegrasyonu

  Amazon’un Türkiye’deki iş ortağı Propars ile Amazon’da satış yapmak her işletme için mümkün. Propars-Amazon entegrasyonunda faydalanabileceğiniz bazı özellikler şu şekilde;

  - Amazon.com’da ürün girişi,

  - Sipariş yönetimi ve ücretsiz e-fatura,

  - Otomatik stok takibi,

  - Türkçe yönetim imkânı,

  - Otomatik dil ve ölçü çevirisi,

  - Mağaza kurulum desteği,