Propars ile Walmart mağazanı yönetmek çok kolay!

Propars ile Walmart'da satış yapmaya başla, ürünlerin Amerika'da satışa çıksın!

Mağazan
E-Ticaret Siten
ERP Programın

Ürün ve Siparişlerin
Ürünler / Siparişler Pazaryerleri

Propars, Walmart entegrasyonu ile e-ihracat yapmak çok kolay!

Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır
Walmart'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır

Propars Pazaryerleri Entegrasyonu ile e-ticareti tek ekranda yönet

 • Walmart Entegrasyonu: Propars, işletmelerin Walmart ve global pazaryerleri ile sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlar. Bu sayede Walmart üzerindeki ürünlerinizi kolayca listeleyebilir ve yönetebilirsiniz.

 • Ürün Bilgileri ve Kataloglama: Ürünlerinizin Walmart ve global pazaryerlerinde göz alıcı ve dikkat çekici bir şekilde sunulması için Propars'ı kullanın. Ürün bilgilerini ve kataloglamayı düzenlemek ve optimize etmek artık daha kolay.

 • Stok ve Fiyat Takibi:Propars, tüm e-ticaret stok seviyelerinizi ve fiyatlarınızı otomatik olarak takip eder. Bu sayede rekabetçi fiyatlarla stoklarınızı yönetebilirsiniz.

 • Depo Yönetimi: Depo süreçlerinizi düzenleyerek Walmart ve global pazaryerlerinden gelen siparişleri daha verimli bir şekilde işleyebilirsiniz. .

 • Kargo Entegrasyonu: Propars, Walmart ve global pazaryerleri kargo entegrasyonunu optimize eder, böylece gönderim süreçlerinizi iyileştirir ve müşterilere hızlı teslimat sağlarsınız.

 • Sipariş Yönetimi: Walmart ve global pazaryerlerinden gelen siparişleri düzenli olarak izleyin ve yönetin. Bu, müşteri memnuniyetinizi artırmanıza yardımcı olur.

 • Kolay Entegrasyon: Propars, Walmart entegrasyonunu hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. İşinizi Walmart platformunda hızla başlatmanıza yardımcı olur.

 • Profesyonel Hesap ve Reklam Yönetimi: Propars, profesyonel ekipler aracılığıyla Walmart ve global pazaryerlerinde hesap açılışı ve reklam yönetimi konularında destek sağlar.

  .
 • Tam Entegrasyon ve Destek:Propars, işletmenizin Walmart'da başarılı olabilmesi için ihtiyaç duyduğunuz tam entegrasyonu ve sürekli destek hizmetini sunar.

  .

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Karar veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım.
Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.