Sipariş Yönetimi

Ürünlerinizi internete taşıyın. Pazar yeri entegrasyonlarıyla ürünlerinizi internette problemsiz ve kolayca satın. Türkiye'nin ve dünyanın pazar yeri entegrasyonları sadece Propars'ta.

Pazar yeri entegrasyonlarıyla internette şimdi satmaya başlayın!

Ürünlerinizi internette satarak daha fazla para kazanmanız mümkün. Siz de ürünlerini internete taşıyan KOBİ'lerden birisi olun, internet satışlarıyla cironuzu katlayın.
Pazar yeri entegrasyonlarıyla internette satmak çok kolay ve hızlı.

Şimdi Ücretsiz Dene

Henüz e-ticaretle tanışmadınız mı?

Eğer öyleyse, çok satış kaçırıyorsunuz demektir. Ürünlerinizi internette de satarsanız dükkanınızın önünden geçen müşterilerle sınırlı kalmaz, milyonlarca müşteriye kolayca ulaşırsınız. Siz de e-ticarete Propars'la atılın, hem binlerce satış yapıp işini büyüten binlerce KOBİ'den biri olun hem de Propars sayesinde e-ticaret hayatınız zahmetsiz geçsin!

Zaten e-ticarette misiniz?

E-ticaret Propars olmadan zordur. Stoklarınızı bütün satış sitelerinde güncel tutmak, onlarca ürünün fiyatını değiştirmek, bir sürü siteden gelen mesajlar ve siparişlerle ilgilenmek çok zaman alır. Hemen Propars'ı ücretsiz deneyin, bu sorunlar son bulsun!

Propars Online Satış
Ürünlerinizi Propars'a sadece bir kez yükleyin. Propars ürünlerinizi tüm bu sitelerde tek tuşla otomatik satışa çıkartır. Her ürün için tek tek ilan açmakla uğraşmazsınız. Binlerce ürün seçtiğiniz mağazalarda sadece birkaç saniyede satışa çıkmış olur.
Propars Satış Yönetimi

Entegre Stok Yönetimi ile stoklarınız Propars'la her yerde güncel.

Propars, satış yaptığınız bütün sitelerde stokları güncel tutar. Bir siteden sipariş gelince, tüm sitelerde stoğu gerekli sayıda azaltır. Stoğu azalan ürünler için sizi önceden uyarır ve isterseniz tedarikçinize otomatik e-posta gönderir. Stoğu biten ürünleri otomatik olarak satıştan kaldırır. Stok takibi ve yönetimi Propars'la çok kolay.

Kendi internet sitenizi de Propars'a bağlayabilirsiniz.

Böylece kendi internet sitenize gelen siparişler de tek bir yerde, diğerleriyle birlikte Propars'ta toplanır. Stoklarınız diğer sitelerle beraber kendi internet sitenizde de Propars tarafından otomatik olarak güncellenir.

Propars Stok Yönetimi

Çinlilerden ne eksiğiniz var?

Küçücük bir anahtarlığı bile dünyanın dört bir yanına satan Çinli satıcıları düşünün. Sizin onlardan ne eksiğiniz var? Biz söyleyelim: Tek eksiğiniz Propars!

Ürünlerinizi hemen internet vasıtasıyla satmaya başlayın. Propars'la her ürününüzü dünyanın dört bir yanında satışa çıkartın ve milyonlarca müşteriye ulaştırın. Satışlarınızı arttırıp dünyaya açılın.

Propars Online Satış Yönetimi'ni Tanıyın:
© 2012 - 2017 Propars