• tr Türkçe

Sen de katıl!

Günde milyonlarca satış yapılan Dünya'nın en büyük pazaryerlerinden sende payına düşeni al.

Propars Amazon Resmi servis sağlayıcısıdır.

Tüm Dünyaya Sat Daha Çok Kazan!

Türkiye'nin tek ve dünyanın sayılı E-İHRACAT çözümü

E-İhracat Yapmak

E-ticaret Sitesi ile E-İhracat Yapmak

Türkiye'de açılan e-ticaret sitelerinin %96'sı ilk yıl kapanmaktadır.
Etkisi düşük olan e-ticaret paketleri ile e-ihracata başladığınızda tüm süreçlerde tek başınıza kalırsınız.

Propars satıcılarının yıllık e-ticaret satışlar %300 büyümektedir.

Propars ile E-ihracat

Propars ile e-ihracat'a başlayanların tamamı ilk yıl dünyaya satış yaptı. Propars'ın ücretsiz temel danışmanlık hizmetini alanların %64'ü ilk 3 ayda e-ihracat yapmaya başladı.

3 ve üzeri pazaryerine satış yapan kullanıcıların satışları %156 oranında artmakta.

1500+ işletmenin tercihi Propars.

"E-Ticaret sitenizi veya erp muhasebe programınızı Propars’a bağlayıp e- ihracat özelliği katabilirsiniz. Satabilmek kadar yönetebilmek de önemli"

Propars ile Üç Adımda E-İhracata Başla

 • Mağaza Açılışı

  Propars, satış yapmak istediğin platformlarda mağazalarını senin yerine ücretsiz olarak açar.

 • Kolay Gönderim

  Anlaşmalı olduğu kargo firmalarından sana özel indirimli fiyatlar almanı ve kolay gönderim yapmanı sağlar.

 • Satışa Başla

  Propars’a yüklediğin ürünler istediğin ülkelerde satışa çıkar.

Tüm Dünyaya Sat Daha Çok Kazan!

Propars ile Amazon, Ebay, Allegro, Wish ve Etsy gibi global pazaryerlerinde tek tuşla satışa başla!

Siparişleri tek ekrandan yönet

Tüm siparişlerini tek ekranda topla, tek tuşla faturasını kes! pazaryerlerinden ve kendi e-ticaret sitenden gelen siparişlerine toplu olarak e-fatura kesebilir ve toplu kargo formu çıktısı alabilirsin.

Pazaryerleri

Ürünlerini Propars’a sadece bir kez yükleyerek tüm sitelerde tek tuşla satışa çıkartırsın.
Her ürün için ayrı ayrı ilan açmakla uğraşmazsın. Binlerce ürün, seçtiğin mağazalarda birkaç saniye içinde satışa çıkmış olur.

Karar veremediniz mi?

Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Yerelleştirme

 • Otomatik çeviri sitemiyle Türkçe yazdığın ürün bilgilerin satışa açtığın pazaryerinin bulunduğu ülkenin diline otomatik olarak çevrilir.
 • İstersen her ülke için yaptığın özel çevirilerini Propars’ta ürünlerine ekleyebilirsin.
 • Ürünlerini hangi ülkenin pazaryerinde satışa açmak istersen o ülkenin kategorilerini Türkçe olarak görebilir ve seçebilirsin.
 • Pazaryerlerinde ürünlerinin öne çıkmasını sağlayan “ürün filtrelerini” Türkçe olarak görüp kendi ürün filtrelerin ile eşleştirerek satışa açabilirsin. Örnek: ürün filtrende bulunan YEŞİL, İngiltere pazaryerinde GREEN olarak görünür.
 • Türkiye’de 40 Numara olarak sattığın ayakkabını İngiliz müşterin 6,5 Amerikan müşterin ise 9 olarak görür bu sayede doğru ürün satışı yaparak yüksek müşteri memnuniyeti yakalarsın.

Tüm kargolarını ücretsiz tek ekrandan yönet

Global pazaryerlerinden ve kendi e-ticaret sitenden gelen siparişlerinin e-arşiv faturalarını kes ve tek tuşla kargoya gönder

Müşterilerin özel e-ticaret sitesi yerine pazaryerlerinden alışveriş
yapmasının en temel 10 nedeni

Pazaryeri MüşterileriE-Ticaret Sitesi Müşterileri
%77
Ücretsiz gönderim opsiyonu
%66
%74
Uygun fiyat politikası
%45
%64
Hızlı gönderim
%40
%82
Pratik ve kolay alışveriş
%42
%85
Tek siteden alışveriş
%5
%91
Fiyat karşılaştırma olanağı
%9
%95
Geniş ürün yelpazaesi
%5
%97
İade politikaları
%3
%99
Güvenirlik
%1
%89
Alışveriş deneyimi
%11

E-İhracat

  Klasik ticaret anlayışı artık yerini e-ticarete bırakmış durumda. Ancak e-ticaret yalnızca kendi ülkenizin tüm şehirlerine ulaşmanızı sağlamıyor. Aynı zaman ülkeleri, kıtaları aşma şansı sunuyor. E-ihracat ile ürünlerinizi dünyanın herhangi bir yerindeki potansiyel müşterinize ulaştırabilirsiniz.

  Global pazaryerleri artık dünyadaki tüm müşterilerin buluştuğu devasa ve sanal bir alışveriş merkezi. Bu platformlarda bir mağaza açmak tüm dünyanın ziyaret edeceği bir işletmeye sahip olmak anlamına geliyor.

  Özellikle son yıllardaki döviz hareketliliğiyle beraber e-ihracat iyice popüler bir hale gelse de işletmelerin bu konuda belirli çekinceleri var.

  Öncelikle yeteri kadar bilgiye sahip olmayan KOBİ’lerimiz bu işlemlerin altından kalkamayacağını düşünüyor. Büyük ölçekli işletmeler ise doğru adımları atmakta zorlanıyor.

  Ancak, yazılım destekleri, devlet teşvikleri, ödeme servisleri, lojistik hizmetleri son derece gelişmiş duruma. Artık bir işletme ölçeği veya ürünü ne olursa olsun e-ihracat hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilir.

  Propars, global platformların Türkiye'deki çözüm ortağıdır. Gelişmiş yazılımımız ve profesyonel ekibimiz ile her geçen gün daha fazla işletmemizi e-ihracata kazandırıyoruz.

  E-İhracat ile Döviz Kurlarıyla Kazanmak

  Türk lirası son yıllarda dalgalı bir grafik takip etti ve maalesef önemli bir değer kaybı yaşadı. Ancak bu durumu avantaja çevirmenin bir yolu var.

  Ürünlerinizi değer kazanan döviz kurları üzerinden satmak ürünlerinizin TL cinsinde değer kazanmasını sağlar. Türkiye’de TL ile ürettiğiniz ürünler yurt dışında USD, euro ve sterlin gibi para birimleri ile işlem görür. Bu şekilde e-ihracat ile kârlılığınız arttırmış olursunuz. Üstelik; bu durum, e-ihracat yapmanın size sağladığı avantajlardan yalnızca bir tanesi.

  Mikro ihracat kapsamına giren gönderimleriniz Türkiye’de vergiden muaf tutulur. Ayrıca; eğer bu ürünü alırken herhangi bir KDV ödediyseniz, bu tutarı da geri almanızı sağlayacak.

  Ticaretinizi birden fazla kanala döviz kurları ile bölmek işletmeniz için daha güvenli bir gelir modeli sunar. Ve sizi iç piyasadaki dalgalanmalardan korur.

  Tüm Dünyaya Satış Yapmak

  Yaygınlaşan internet kullanımı ile dünya küreselleşti ve bir anlamda küçüldü. Artık mesafeler o kadar da uzak değil. Türkiye’deki bir işletme başka bir kıtada bulunan potansiyel müşterisine ürününü kolay tanıtabilir ve sipariş gelmesi durumunda hızlıca teslim edebilir.

  Ürettiğiniz bir ürünü kendi şehrinizde veya ülkenizde kaç kişiye satabileceğinizi düşünmenize gerek yok. Önemli olan soru; bunu dünyada kaç kişiye satabileceğiniz.

  Tüm dünyaya ulaşmak varken, neden sınırlara aşmayasınız?

  Şimdi hemen bize ulaşın!