• tr Türkçe

Propars ile Ebay.com mağazanı yönetmek çok kolay!

Propars ile Ebay'de satış yapmaya başla, ürünlerin 24 farklı ülkede satışa çıksın!

Mağazan
E-Ticaret Siten
ERP Programın

Ürün ve Siparişlerin
Ürünler / Siparişler Pazaryerleri

Propars, Ebay entegrasyonu ile 24 ülkeye e-ihracat yapmak çok kolay!

Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır
ebay'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır
 • Ürünlerini Propars'a toplu olarak Excel veya XML ile yükleyebilirsin
 • Propars'a eklediğin ürünlerini tek tuşla ebay'da satışa çıkartabilirsin
 • Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır
 • ebay'dan gelen siparişlerin diğer tüm siparişlerinle birlikte aynı ekranda toplanır.
 • Ürünlerin üzerinde toplu güncellemeler yap.
 • Siparişlerin için tek tuşla ücretsiz e-fatura oluştur

Propars Pazaryerleri Entegrasyonu ile e-ticareti tek ekranda yönet

 • Kolay Ürün girişi: Propars’a eklediğin ürünlerini aynı anda tüm pazaryerlerinde bulunan mağazalarına ekleyip satışa açabilirsin.

 • Otomatik Kur çevirimi: Döviz ile satılan ürünlerini Türkiye pazaryerlerinde TL olarak satabilir, TL olan ürünlerini farklı ülkelerde farklı döviz kurları ile satışa açabilirsin.

 • Anlık Stok ve Fiyat Güncellemesi: Dünyanın en büyük e-ticaret siteleri Amazon, eBay ve Etsy’de bulunan mağazaların ile fiziki mağazalarını anlık olarak kontrol edebilirsin. Yani Propars’ta yer alan bir ürünü fiziki mağazanda satıp ürünün stoğunu bitirdiğinde ürünü aynı anda Amazon Fransa’da yer alan mağazanda otomatik olarak satışa kapanır.

 • Daha fazla pazaryeri: Türkiye ve Dünyanın önde gelen pazaryerleri Propars’ta mevcut ve sürekli olarak yeni ülkelerde yer alan pazaryerleri eklenmeye devam edilmekte.

 • Güncel: Pazaryerlerinde yapılan yenilikler Propars tarafından takip edilip Propars bünyesine eklenmektedir.

 • Çoklu Fiyat: Fiyat grupları oluşturarak, dilediğin pazaryerinde dilediğin fiyat ile satış yapabilirsin.

 • Özellik yönetimi: Pazaryerlerinde istenen zorunlu ürün özelliklerini Propars ile kolaylıkla yönetebilirsin

 • Ürün Seçenekleri: Renk ve beden gibi ürün seçeneklerini farklı fotoğraf ve farklı fiyatlar tanımlayarak tüm pazaryerlerine aktarabilirsin

  .

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?
N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük dijital pazarlarda ürünlerin Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Tüm Dünyaya Sat Daha Çok Kazan!

Propars ile Amazon, Ebay ve Etsy gibi global pazar yerlerinde tek tuşla satışa başla!

Siparişleri tek ekrandan yönet

Tüm siparişlerini tek ekranda topla, tek tuşla faturasını kes! Pazar yerlerinden ve kendi e-ticaret sitenden gelen siparişlerine toplu olarak e-fatura kesebilir; toplu kargo formu çıktısı alabilirsin.

Pazar yerleri

Ürünlerini Propars’a sadece bir kez yükleyerek tüm sitelerde tek tuşla satışa çıkartırsın.
Her ürün için ayrı ayrı ilan açmakla uğraşmazsın. Binlerce ürün, seçtiğin mağazalarda birkaç saniye içinde satışa çıkmış olur.

Karar veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım.
Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Ebay Entegrasyonu

  İlk online pazaryeri olma özelliğini taşıyan Ebay, aynı zamanda halen dünyanın en büyük pazaryerleri arasında. Hemen her ülkede ve kategoride güçlü bir pazar payına sahip olan Ebay, özellikle de oto yedek parça ve endüstriyel ürünler gibi bazı kategorilerde lider konumunda. Ürün grubunuza ve hedef ülkenize göre kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir yer.

  E-Ticarette mümkün olan her platformda bulunmak işletmeniz için son derece önemlidir. Ebay, e-ticaret yapan bir işletmenin muhakkak bulunması gereken bir platform. Yüz milyonlarca müşterisi ve döviz kurları satış yapacağınız platformları ile işletmelere büyük bir fırsat sunuyor.

  Propars Ebay Entegrasyonu ile 26 Ülkeye Satış Yap

  Ebay, 26 farklı ülkede aktif olarak bulunuyor. Bu ülkelerin kendi anadili hizmet veriyor ve hepsinde ön plana çıkan platformlar arasında bulunuyor.

  Propars, 2016 yılından bu yana Ebay’in çözüm ortaklığını yürütmektedir. Ebay’in küresel ekosisteminde bir satıcı olmak için Propars entegrasyonu tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. 26 farklı ülkede ve mağazada satış yapmak bir destek almadan elbette pek mümkün değil. Ancak Propars ile tüm Ebay mağazalarınızı diğer online mağazalarınızla beraber aynı panelde yönetebilirsiniz. Tüm stoklarınızı ve siparişlerinizi otomatik olarak yönetebileceğiniz panelinizde aynı zamanda dil desteğinden de faydalanabilirsiniz. Propars’a kendi anadilinizle kaydettiğiniz ürünler, satışa açılacağı ülkenin anadiline çevrilerek yayınlanır. Ayrıca, ürünlerinizin ölçü birimleri 26 farklı ülkede kullanılan yerel ölçü birimlerine çevrilir ve potansiyel müşterileriniz ürünleri kendi ölçü birimleri ile görüntüler.

  Ödemelerinizi Kolayca Alın

  Özellikle Paypal’ın Türkiye’den çekilmesinin ardından Ebay’de satış yapan veya yapmayı düşünen işletmeler zorlu bir süreçten geçmişti. Ancak bugünler çok geride kaldı. Payoneer gibi ödeme servisleri ile mağazanızdaki ödemelerinizi kolayca Türkiye’deki banka hesaplarınıza transfer edebilirsiniz.

  Döviz veya TL olarak kendi banka hesabınıza aktaracağınız tutarlar kısa süre içerisinde ve düşük komisyon oranları ile transfer edilir.

  Payoneer hesabınız için Propars ekibinden destek alarak indirimli komisyon oranlarından ve çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Propars, Payoneer'in Türkiye'deki çözüm ortağıdır. Eğer halen Payoneer’de halen bir hesabınız yok ise hesabınızın açılmasını ve Ebay mağazanıza tanımlanmasını sağlar.