• tr Türkçe

Propars ile ChannelAdvisor'ı Kıyasla

Türkiye için En İyi E-Ticaret Çözümü!
Uçtan uca E-ihracat

E-ticaret dünyasında başarıya ulaşmak için doğru platformu seçmek önemlidir. İşte Propars ve ChannelAdvisor arasındaki farklar:

 • Kullanıcı Dostu ve Yalın Arayüz: ChannelAdvisor aşırı karışık ve karmaşık bir yapıya sahipken, Propars yalın ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Bu sayede işlemlerinizi hızlı ve kolayca yönetebilirsiniz. .

 • Türkçe Destek: Propars, Türkiye pazarına özel olarak geliştirilmiş olup Türkçe destek sunar. ChannelAdvisor ise Türkçe desteği bulunmamaktadır.

 • Güçlü ERP ve E-Ticaret Entegrasyonu: Propars, Türkiye pazarına uygun güçlü ERP ve e-ticaret entegrasyonları sunarak işletmelerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. ChannelAdvisor ise bu konuda daha zayıf kalmaktadır.

 • E-İhracata Başlama Hızı: Propars ile e-ihracata başlamak ChannelAdvisor'a göre 10 kat daha hızlıdır. Bu sayede işletmeniz hızla global pazara açılabilir.

 • 7/24 Türkçe Destek: Propars, işletmeler için 7/24 Türkçe destek hizmeti sunar. ChannelAdvisor ise bu hizmeti sunmamaktadır.

 • %60 Daha Ekonomik: Propars, ChannelAdvisor'a kıyasla %60 daha ekonomik bir çözüm sunarak işletmelerin bütçelerini daha verimli kullanmalarına olanak tanır.

 • Resmi Entegrasyon Partneri: Propars, Amazon ve eBay tarafından onaylanmış Global resmi entegrasyon partneridir. Bu sayede güvenilir ve sorunsuz entegrasyonlar sağlar.

 • Türkiye'deki Tek Amazon Entegrasyonu: Propars, Türkiye'de Amazon'a ürün girişi yapabilen tek entegrasyon platformudur. Bu özelliği sayesinde işletmeler Amazon'da ürünlerini daha hızlı ve kolayca listeleyebilir.

  .
 • Varyantlı Ürün Yönetimi: Propars, varyantlı ürün yönetiminde ChannelAdvisor'dan çok daha yeteneklidir. Bu sayede ürünlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

  .
 • Propars, Türkiye pazarına özel olarak geliştirilmiş ve Türkçe destek sunan güçlü bir e-ticaret çözümüdür. ChannelAdvisor ile kıyaslandığında daha ekonomik, daha hızlı ve daha kullanıcı dostu bir platform sunar. İşletmelerin global pazara açılma sürecini hızlandıran ve başarıya ulaşmalarını sağlayan bir platform olarak Propars, Türkiye'deki e-ticaret işletmeleri için ideal bir seçimdir.

  .

Karar veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım.
Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Propars Sıkça sorulan sorular

Propars nedir?
Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, farklı ihtiyaçları için ayrı programlar kullanmaktan kurtarır, işletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir
Propars hangi özelliklere sahip?
Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı olan bu modüller KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
E-Ticaret Yönetimi ne anlama geliyor?
E-ticaret yönetimi; işletmende sattığın ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşman anlamına gelir. Eğer yanında Propars varsa çekinmene gerek yok, Propars ile e-ticaret yönetimi çok kolay! Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmana yardım eder.
Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?
Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük dijital pazarlarda ürünlerin Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.
Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?
Ürünlerinin pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarman yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.
Propars kullanmaya nasıl başlarım?
Her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak ücretsiz deneme talebinde bulunabilirsin. Talebin size ulaştığında bir Propars yetkilisi hemen seni arayacak ve Propars’ı ücretsiz kullanmaya başlayacaksın.
Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?
Evet, dilediğin zaman paketler arasında geçiş yapabilirsin. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurman için Propars'ı araman yeterli!

Karar veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım.
Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizi arasın.